Ceník manikúra

Shellac

Krásně nalakované přírodní nehty bez jejich poškození dva až tři týdny. Permanentní lak - kvalitnější a šetrnější než gel-lak. Unikátní nová technologie (pouze zn. CND Shellac™) umožňuje nejšetrnější aplikaci bez jakéhokoliv poškození nehtů. U ostatních gel-laků je nutné povrch nehtů přepilovat pilníkem a při odstranění gel-lak odbrousit. Před nanesením a při odstraňování CND Shellacu se nehty nepilují, proto nedojde k sebemenšímu oslabení nehtů. Ideální pro ty, kdo nechtějí umělé nehty a chtějí mít své přírodní nehty stále stejně zdravé jako předtím. Tenké vrstvy tohoto materiálu naopak váš nehet lehce zpevní. Nehty mohou být celobarevné, nebo je možné vytvořit i bílou francii. Je naprosto hypoalergení.

Shellac francie450,-
Shellac celobarevné420,-
Shellac odstranění80,-

Brisa Lite Removable Smoothing Gel

Brisa Lite Removable Smoothing Gel je silným partnerem systému CND Shellac a revoluční novinka roku 2013. Vyhlazující gel dodá tenkou, pružnou a nezatěžující ochranu, která povrch přírodního nehtu zdokonalí a vyhladí. Žádné pilování přírodního nehtu. Lze aplikovat samostatně (čirý vzhled) nebo společně se CND Shellacem Vhodné i po odstranění modeláže.

Brisa Lite Removable Smoothing Gel380,-
Brisa Lite Gel + Shellac460,-

Spa manikúra - CND

SpaManicure™400,-
Obsahuje: desinfekce, odlakování, úprava nehtů, lázeň, peeling, ošetření nehtových kůžiček, výživa a kůra dle typu nehtů, leštění, zvýživný lak, výživa pokožky 

Spa manikúra - Alessandro

Manikúra Alessandro NailSpa® je série produktů, v níž se prolínají tradiční znalosti z oboru aromaterapie s nejnovějšími vědeckými poznatky. Manikúra Alessandro je spojením účinků blahodárných éterických olejů a exkluzivních rostliných výtažků docílíte úžasných výsledků v péči o nehty a nehtovou kutikulu.

NailSpa®450,-
Obsahuje: desinfekce, odlakování, lázeň, peeling, úprava nehtů, ošetření nehtových kůžiček, výživa a kůra dle typu nehtů, leštění, základní podlak, barevný lak, nadlak, výživa pokožky přípravky firmy Alessandro 
Gel Lac Sensation380,-

Klasik

Klasická manikúra - 60min.350,-
Základní manikúra (bez vodní lázně a masáže) - 30min.200,-
Klasické lakování50,-
Francouzské lakování100,-
P-Shine210,-
Masáž, parafinový zábal140,-
Samozahřívací maska na ruce s intenzivním vyživujícím účinkem250,-

Gelové nehty

Gelové nehty nové850,-
Doplnění600,-
Permanentní fr.100,-
Permanentní barva100,-
Oprava nehtu100,-
Zdobeníod 15,-
Zdobení kamínekks / 15,-
Odstranění nehtů200,- až 500,-