Orientální depilace

Depilace cukrovou pastou je starodávnou, tradiční a dodnes nejrozšířenější metodou depilace např. mezi muslimskými ženami.

Tento staletími a generacemi žen prověřený způsob odstraňování chloupků byl ve světě znovuobjeven a upraven pro potřeby jednadvacátého století. Pasta, nebo konzistencí "tekutější" gel se běžně používají k depilaci obličeje a všech částí těla. Při dlouhodobém používání této depilace zjistíte, že dorůstající chloupky jsou mnohem jemnější a pravidelnou péčí se sníží jejich množství. Běžná aplikace tohoto unikátního produktu ve formě cukrové pasty nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž ji zanechá hlaďoučkou, čisťoučkou a plošně jemnější.

Produkt je směs pouze přírodních látek a proto je zcela vyloučena možnost jakýchkoliv škodlivých vedlejších účinků či alergických reakcí. Metoda je vhodná pro ženy, muže.

Chloupek se vytrhává po směru růstu (narozdíl od vosků), čímž je aplikace méně bolestivá a s ohledem na integritu pokožky, dochází k minimálnímu povrchovému jejího poškození - metoda je šetrná. Chloupky potom nemají masivní tendenci zarůstat. S jedním stejným kouskem cukrové pasty můžete odstranit chloupky z celé požadované oblasti - to činí metodu navíc velmi ekonomickou. Vysoký obsah cukru působí antibakteriálně - cukr je přírodní konzervant.

V současné době považujeme depilaci podpaží a nohou u většiny žen za samozřejmost. Existuje mnoho způsobů, jak toho docílit a je pouze na vlastním rozhodnutí každého, jaký způsob boje s chloupky zvolí, jediný způsob, jak zjistíte, že je cukrová pasta tak neuvěřitelná, je vyzkoušet ji na vlastní kůži :).

Trendem dneška je cítit se pohodlně a odstraňování chloupků se stává samozřejmostí: pro lepší pochopení přání a jednání spotřebitelů zpracovává firma Veet pravidelné celoevropské průzkumy v oblasti depilace a epilace. Závěry průzkumů: 70% evropských žen odstraňuje chloupky pravidelně. Existují značné geografické rozdíly středomořské státy, Francie a Velká Británie jsou nad průměrem, zatímco Německo a Rakousko   mají stále velký odstup, v ČR si pravidelně chloupky odstraňuje 62 % žen. Nohy si depiluje 97% žen v Evropě, podpaží 78% žen. Oblast bikin je oblastní s nejvyšší sezonní závislostí - 55% žen v Evropě. Ale i zde se projevuje stoupající tendence k celoroční depilaci.

Depilace cukrovou pastou se používá i na oblast těla "pod plavkami" zde se používá pojmu brazilská depilace.

Důvody depilace jsou hygienické a potřeba přizpůsobit se módním trendům.

Ceník orientální depilace:

Horní retod 150,-
Skráněod 250,-
Podpažíod 150,-
Ruceod 300,-
Tříslaod 200,-
Lýtkaod 400,-
Celé nohyod 800,-

Ceny jsou orientační, záleží na spotřebě depilační hmoty a náročnosti depilace.