Ceník pedikúra

Základní ošetření:

odlakování, ošetření, hydratační krém cca 60min300,-

Speciální nabídka:

Lakování60,-
Francouzské lakování90,-
P-Shine250,-
Samozahřívací maska na nohy s intenzivním vyživujícím účinkem300,-
Masáž90,-
Gelová modeláž na nohy490,-
Gel Lac
- úprava délky a tvary nehtů a modelace
490,-

Výhodný balíček

pedikúra - základní ošetření600,-
+ gelová modeláž na nohy

Wellness pedikúra Alessandro

Postup i produkty jsou u Wellness pedikúry absolutně odlišné, než na jaké jsme zvyklí při obyčejné pedikúře. Nejedná se tedy o pedikúru medicinální, ale o wellness pedikúru, pro kterou jsou speciálně uzpůsobené jak přípravky, tak celý postup pedikúry.

Všechny přípravky pro pedikúru z řady PEDIX obsahují Marina Vital Komplex, který je založen na léčivých silách mořské vody.

Firma Alessandro International zkombinovala všechny tyto zkušenosti s nejnovějšími technologiemi a výsledky posledních výzkumů a vytvořila revoluční wellness – koncept pro péči o nohy a chodidla pedikúru: MARINA VITAL WELLNESS PEDIKÚRA.

Profesionální pedikúra s těmito jedinečnými přípravky je zázračným prostředkem proti unaveným nohám a podrážděným chodidlům. Zároveň tato pedikúra efektivně odstraňuje ztvrdlou kůži na chodidlech a léčí popraskanou kůži na nohou.

Wellness pedikúra750,-
Obsahuje: Dezinfekce, odlakování, lázeň v jednorázové vaničce, odstranění ztvrdlé kůže skalpelem, peeling, úprava nehtů, ošetření kůžiček, leštění nehtů, regenerační balsám, masáž, základní podlak, barevný lak, nadlak