Aromaterapie

Bc. Jana Šmídová

Hluboce uvolňující masáž, při které se používají voňavé esenciální oleje. Má blahodárný vliv na psychiku, regeneruje pokožku celého těla a podporuje látkovou výměnu stimulací lymfatického systému.

Díky masáži se tělo pomalu uvolňuje, masírovaný se „propadá“ do hlubších vrstev vnímání sebe sama a je přístupnější procesům, které byly vyvolány působením éterických olejů. Vysoce účinné esenciální oleje pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány.

Každý olej má své jedinečné vlastnosti, kterých se využívá pro specifické účely, některé vlastnosti jsou mnohým olejům společné – jsou antiseptické a některé z nich mají silné protivirové a antibakteriální účinky. Některé oleje stimulují tělo, mysl či emoce, jiné naopak zklidňují. Éterické oleje jsou vybírány do masážní směsi na základě konzultace s klientem.

Při masáži se éterické oleje z pokožky dostávají do lymfatického a krevního oběhu. Proto by se klient neměl po aroma masáži sprchovat, aby éterické oleje mohly ještě působit.

Kontraindikace pro aromaterapeutickou masáž jsou: infekční onemocnění (chřipka atd.), vysoký krevní tlak, nádorová onemocnění, kožní onemocnění, otevřené rány, nedávné operace.

Ceník masáží

Relaxační aroma masáž zad45 minut / 450,- Kč
Jemná relaxační masáž s aroma oleji po náročném dni nebo celodenním sezení u počítače. 
  
Relaxační aroma masáž zad, šíje a hlavy60 minut / 600,- Kč
Jemná antistresová masáž pro hloubkové zklidnění těla i mysli. 
  
Aroma masáž šíje, hlavy a obličeje30 minut / 300,- Kč
Aroma masáž celé hlavy, která ulevuje od každodenního napětí a stresu. 
  
Relaxační masáž chodidel30 minut / 300,- Kč
Pomocí vonných olejů pomáhá relaxovat a osvěžit nejen vaše unavené nohy.