Masáže

Sportovní masáž

Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení. Sportovní masáže můžeme rozdělit na tyto 4 základní skupiny:

Relaxační masáž

Napomáhá k relaxaci masírovaných částí těla a pozitivně ovlivňuje celkový psychický stav. Zmírňuje bolestivost namáhaných svalu. Zlepšuje kloubní pohyblivost, krevní a mízní oběh. Prokrvením kůže a podkoží zlepšuje zásobování těchto tkání živinami a kyslíkem, čímž zpomaluje vznik příznaků stárnutí. Pravidelná aplikace celkově utužuje organismus a stimuluje jeho imunitní systém.

Rekondiční masáž

narušuje svalové zatvrdliny a srůsty, odstraňuje pocit únavy, urychluje regeneraci svalů po zátěži a zvyšuje jejich výkonnost. Pravidelnou aplikací zabraňuje opětovnému vzniků všech nežádoucích bolesti zad a kloubů.

Těhotenské masáže

Žena v průběhu života prochází mnoha etapami, které více či méně ovlivňují a mění organismus a psychiku. Mezi zlomové a zároveň velmi náročné období nepochybně těhotenství patří. V průběhu těhotenství dochází k tělesným a psychickým změnám, kterým lze však předcházet správně zvolenou aktivitou. Mezi takové aktivity v těhotenství patří mj. také masírování bolestivých partií. V těhotenství dochází ke změnám v ženském organismu, které mohou vyvolávat nepříjemné pocity. Mimo jiné to mohou být také bolesti v kříži, v bedrech a dolních končetinách. Tyto přirozené průvodní změny je možné zmírnit nebo úplně odstranit masážemi těchto bolestivých míst. Co můžete od masáží očekávat? Masáž jako nejstarší forma terapie:

Ceník masáží:

Šíje30 minut250,-
Šíje + záda60 minut500,-
Šíje + záda + baňky80 minut700,-
Horní končetiny30 minut250,-
Dolní končetiny60 minut500,-
Celé tělo120 minut1100,-
Chodidla30 minut250,-
Baňková masáž + baňky30 minut300,-
Baňky20 minut200,-
Chladivá masáž nohou300,-
Masáž pro těhotné60 minut500,-